VID izmeklē vēl sešas lietas par darbinieku iespējamiem pārkāpumiem, saka Jaunzeme

Valsts ieņēmumu dienestā (VID) notiek izmeklēšanas pret vēl sešiem darbiniekiem par iespējamiem pārkāpumiem, un tām varētu sekot arī aizturēšanas, raidījumā "Spried ar Delfi" teica atstādinātā VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme.

Viņa norādīja, ka vidēji gadā VID Iekšējās drošības pārvalde izmeklē desmit gadījumus, kuros kāds darbinieks rīkojies pretlikumīgi. "Redzam, ka šobrīd tie ir pieredzes bagāti darbinieki. Gribētos teikt – pagātnes mantojums," pauda Jaunzeme.

Tāpat viņa norādīja, ka ir gatava atgriezties VID vadītājas amatā un patlaban ar juristu iepazīstas ar juridisko praksi, lai varētu apstrīdēt finanšu ministra lēmumu viņu atstādināt no amata.

Savukārt sadarbību ar ministru Jāni Reiru (JV) viņa raksturoja kā labu, taču attiecības saasinājušās, kad par ministra padomnieku kļuva bijušais VID ierēdnis Kaspars Čerņeckis.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.