Kādas ir manas tiesības ceļojot? – 'Tiesības zināt' devītā epizode

Cilvēki Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) regulāri sūdzas par problēmām, kas radušās ceļojot, un liela daļa no tām ir saistītas ar Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktajiem ierobežojumiem – dažādās valstīs un pat dažādās aviokompānijās tie joprojām ir ļoti dažādi – tā raidījumā "Tiesības zināt" atzina PTAC direktore Baiba Vītoliņa. Tādēļ viņa aicināja cilvēkus rūpīgi iepazīties un ievākt informāciju jau pirms pirkt biļetes, lai nesaskartos ar neparedzētām grūtībām un rūgtu vilšanos.

"Tiesības zināt" ir "Delfi TV" raidījums, kura epizodes publicējam katru otro nedēļu trešdienās pulksten 16. Raidījuma mērķis ir visiem Latvijas iedzīvotājiem saprotamā un atraktīvā veidā skaidrot, kā sevi vislabāk aizstāvēt, ja nonāc saskarsmē ar likumu – kā rīkoties, no kādām kļūdām izvairīties un kur meklēt palīdzību.

Raidījuma pirmās sezonas noslēdzošajā raidījumā Kārlis Arājs ar Vītoliņu runāja par problēmām, kuras biežāk rodas cilvēkiem ceļojot.

Piedāvājam iepazīties ar raidījuma saturu:

Kaut publiski šad tad izskan informācija par tūroperatoriem, kuri, piemēram, bankrotējot neizpilda saistības, bet naudu arī neatgriež, Vītoliņa uzsvēra, ka šobrīd Latvijā ir spēkā stingras prasības, kas paredz, ka šādu tūrisma braucienu organizēšanai ir jābūt apdrošinātai var ar bankas garantiju, līdz ar to pērkot pakalpojumus no licencētiem operatoriem, problēmām nevajadzētu rasties. Licencēto operatoru saraksts atrodams PTAC interneta vietnē. 02:16

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.