Apņemšanās, par kurām vērts padomāt biežāk nekā reizi gadā
Foto: Shutterstock

Jaunais gads daudziem mēdz būt kā atskaites punkts, ka, sākot ar nākamo gadu, būsim centīgāki, veselīgāki un kopumā labāki. Tomēr mēdz gadīties, ka pat spēcīgākās Vecgada vakara apņemšanās un lielais gribasspēks izplēn nebūtībā. Vēl jo vairāk – būtu vērts saprast, ka ir lietas, par kurām vērts padomāt biežāk. Par ko vajadzētu aizdomāties vairāk nekā reizi gadā? Atbildes meklējām, iedvesmojoties no "Reader's Digest".

Laiks svaigā gaisā

Cerēt, ka 1. janvāra gurdumā iegādātais sporta zāles abonements spēs nebūtībā neizkliedēt apņēmību, ir visai maldīgi. Protams, savā ziņā tas palīdzēs noturēt galvu virs ūdens un tik ātri nepadoties, tomēr kāpēc gan ķerties pie tukšiem solījumiem?

Tā vietā, lai apsolītu sev un pārējiem, ka nākamais gads būs posms, kurā iegūsi stingru vēderpresi vai formīgu sēžamvietu, apsoli sev, ka vismaz ik dienu kaut piecas minūtes pavadīsi ārā svaigā gaisā. Lai arī varētu šķist, ka šāds niecīgs ikdienas uzlabojums varētu nekādus uzlabojumus tavai dzīvei nesniegt, kā vēstīts žurnālā "Environmental Science & Technology", pat piecu minūšu ašas pastaigas un, tā teikt, kaulu izlocīšana var reāli uzlabot tavu pašsajūtu un formu. Pat tad, ja dzīvo pilsētā un nevari šīs minūtes pavadīt, minot velosipēda pedāļus vai izskrienot maršrutu meža taciņā, atrodot pilsētas zaļos nostūrīšus, vari cerēt uz būtiskiem uzlabojumiem.

Tags

Dzīvesstils Jaunais gads Sarakstu karuselis

Comment Form