Video: Fotografē ar telefonu kā profesionālis – specefektu izmantošana

Lai uzņemtu kvalitatīvus attēlus ar savu viedtālruni, ir nepieciešams zināt vien dažus knifiņus, kas ļaus ne tikai iejusties īstena fotogrāfa lomā, bet arī attiecīgi būtiski uzlabot attēlu kvalitāti. Kā izmantot viedtālruņa piedāvātos specefektus un režīmus savā labā? Uzzini video stāstā – fotografēt ar telefonu kā profesionālim.

Fotogrāfs Mārtiņš Plūme dalās praktiskos ieteikumos, kad tiek uzņemts attēls kustībā. Te varētu noderēt speciālais "Burst" režīms, kas ļauj uzņemt vairākus attēlus kustības laikā. Tāpat viedtālruņos šobrīd pieejami dažādi efekti, piemēram 3D, kas attīsta vai pievieno attēliem radošus papildinājumus.

"Ir vakars, saulīte norietējusi. Manuprāt, sākas pats interesantākais fotogrāfijā, kad var spēlēties ar gaismām. Respektīvi ar garo ekspozīciju," stāsta fotogrāfs. Viņš iesaka fotogrāfijām tumsā izmantot statīvu. Vēl viens palīgs izciliem attēliem, piemēram, fotografējot dabas skatus, ir palīglīnijas un tālruņa funkcijās maināmās izšķirtspējas.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl