10 vienkārši paņēmieni, kā iepatikties apkārtējiem
Foto: Shutterstock

Šķiet, lielākajai daļai cilvēku ir apzināta vai neapzināta vēlme patikt apkārtējiem, jo savstarpējās simpātijas – draudzīgas, romantiskas vai koleģiālas – liek justies labi gan tev, gan otram. Bet šo vēlmi padarīt par reālu ir grūtāk, nekā tas, iespējams, šķiet iedomās. Taču tas arī nav neiespējami – ir vienkāršas un ikdienišķas darbības, kas var palīdzēt tev citu acīs izskatīties patīkamākai.

Ja arī tu vēlies uzlabot attiecības ar ikdienā apkārt esošajiem cilvēkiem un šķist tiem patīkamāka, lasi tālāk un uzzini portāla ''Reader's Digest'' speciālistu ieteikumus.

Esi tu pati

Nav šaubu, ka turpmāk uzskaitītie ieteikumi var atvieglot savstarpējo simpātiju radīšanu. Taču tai pat laikā tie ir arī gana stresa un papildus satraukumu pilni, jo, izmēģinot tos praksē, var rasties bažas, vai visu dari pareizi. Tāpat arī iekšēja nepāliecinātība par to, ka tu lielai daļai apkārtējo nepatīc, var radīt papildus spriedzi. Tomēr centies šīs domas un satraukumus aizgaiņāt un atceries – dienas beigās cilvēkiem tu patiksi tāda, kāda esi patiesībā. Un darot to, ko mīli un kas tev rada prieku, tas radīs tādas pat emocijas arī citos.

Tags

Attiecības
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form