Apprecēties gan Indijā, gan Latvijā: Tatjanas un Gaurava tradīcijām bagātais stāsts
Foto: Privātais arhīvs

Latviete Tatjana un indietis Gauravs Kolhapuri dzīvo Anglijā. Tatjana ir programmētāja, bet Gauravs strādā par kvalitātes nodrošināšanas pārstāvi apdrošināšanas jomā. Abu stāsts ir īpašs, jo viņi apprecējās gan Indijā, gan Latvijā. Par kopdzīvi, pielāgošanos un divām kāzām stāsta pats laimīgais pāris!

Abi pirmo reizi satikās Anglijā, Braitonā, – viesnīcā, kurā viņi arī strādāja. Vairāku mēnešu garumā aizņemtības dēļ pāris tikai sasmaidījies, līdz vienā kopīgā darba kolēģu pasēdēšanā Tatjana drosmīgi spēra soli tuvāk, kopīgi nofotografējoties ar Gauravu un pēcāk publicējot foto sociālajos tīklos, tā atgādinot par jautro vakaru. Drīz vien Gauravs sāka rakstīt Tatjanai, abi laiku pa laikam satikās draudzīgās kolēģu pasēdēšanās un pēc tam baudīja vakara pastaigas divatā gar jūru. Pēc pirmā skūpsta viņiem bija pilnīgi skaidrs, ka vēlas būt kopā, un tā arī sākās pāra romantiskās attiecības.

Pēc kāda laika Gauravs uzaicināja Tatjanu pārcelties kopā uz Londonu un uzsākt kopdzīvi tur. Viņu mīlestība auga augumā. Pārim jau bija skaidrs, ka viņi ir kā radīti viens otram. Tomēr pienāca brīdis, kad abiem bija jāpadzīvo šķirti. Tad arī sapratuši, ka vēlas precēties un būt kopā vienmēr.

Apprecēties gan Indijā, gan Latvijā: Tatjanas un Gaurava tradīcijām bagātais stāsts
Foto: "Kāzu aģentūras" arhīvs

Taujāta, ko par abu attiecībām teica tuvinieki, Tatjana skaidro: "Pirms es satiku Gauravu, mans brālis jau viņu pazina, jo viņi pāris mēnešus strādāja kopā Anglijā. Kad mēs sākām satikties, mans brālis nedaudz šaubījās par mūsu attiecībām, taču, kad viņš iepazina Gauravu labāk, viņi kļuva par ļoti labiem draugiem. Mani vecāki atbalstīja mani, taču, protams, uztraucās par manu nākotni, ņemot vērā, ka mēs bijām šķirti vairākus mēnešus. Pēc tam, kad mēs apprecējāmies Indijā, Gauravs apciemoja manus vecākus Latvijā un mēs pārcēlāmies uz Angliju, viņi bija laimīgi, ka mēs apprecējāmies un ka sākām dzīvi kopā.

Kad biju Indijā un satiku Gaurava vecākus un citus radus, pirms mēs nolēmām precēties, viņa vecāki juta, ka es ļoti labi iederos ģimenē. Gaurava mamma juta, ka mēs esam perfekts pāris. Neskatoties uz atšķirībām kultūrā un reliģijā, viņa vecāki pieņēma un atbalstīja mūsu attiecības no paša sākuma.

Gaurava vecākais brālis bija piesardzīgs un ieņēma drīzāk aizsardzības pozīciju, tāpēc viņš sākumā bija nedaudz skeptisks par to, ka Gauravs grasās precēt ārzemnieci. Bet ar laiku viņš pārliecinājās, ka es esmu piemērota partnere, un ļoti atbalstīja mūs."

Tags

Kāzas Lasāmgabali

Comment Form