10 frāzes, kas rada iespaidu par neprofesionalitāti
Foto: Shutterstock

Lai gan taisnība – katram ļauts runāt ko un kā viņš grib, ir vairākas frāzes, kuras profesionālajā vidē vienkārši neiederas. Tās spēj atstāt sliktu iespaidu arī tad, ja būtībā pauž tīru un baltu patiesību. Kad tie izteikti skaļi, izlocīšanās un izkļūšana no situācijas var būt patiesi apgrūtināta, tāpēc emocionālās inteliģences pētnieks Treviss Bredberijs iepazīstina ar frāzēm, kuras atsevišķās situācijas var radīt tikai problēmas.

Šoreiz runa nav par nekorektām un nepieklājīgām frāzēm, divdomīgiem jokiem vai ironiskiem izteicieniem, kuru izmantošana lielā daļā gadījumu nespēlē tavā labā. Taču bieži vien lielāko postu tam, kā izskaties citu acīs, rada sīkas un šķietami pat nesvarīgas piezīmes, kuras tomēr izvēlies pateikt skaļi. Tās parāda, ka esi nekompetenta un nepārliecināta par sevi, tāpēc arī var nodarīt lielāko kaitējumu.

Vienalga, lai arī cik talantīga tu esi vai cik veiksmigi sevi jau esi pierādījusi, ir vairākas frāzes, kuru izmantošana ikdienā tomēr metīs pār tevi negatīvu šaubu ēnu. Lūk, dažās no tām!

Tags

Attiecības Karjera

Comment Form