Darba piedāvājums – pieņemt to vai atteikties. Lietas, kam pievērst uzmanību
Foto: Shutterstock

Saņemt darba piedāvājumu vai doties jau uz interviju savā ziņā ir patīkami, jo tas liecina par iespējamām pārmaiņām profesionālajā jomā. Nevar noliegt, ka lēmums par darba maiņu ir ļoti atbildīgs process, tāpēc ir pavisam normāli, ja sāk mākt šaubas. Iedvesmojoties no "Business Insider" karjeras ekspertiem, piedāvājam iepazīties ar piecām lietām, kam pievērst uzmanību, ja nevari izlemt – pieņemt piedāvājumu vai tomēr atteikties.

Darba apraksts

Viens no svarīgākajiem aspektiem, izvērtējot konkrēto vakanci, ir darba apraksts. Gadījumā, ja tas ir neskaidrs un neviens arī īsti nevar atbildēt uz tevi interesējošajiem jautājumiem, pastāv iespēja, ka viņi paši nav tikuši skaidrībā un sakārtojušas lietas uzņēmuma iekšienē.

Ir svarīgi saprast savus pienākumus, atbildību un darba gaitu, lai varētu izvērtēt, vai šis amats tev patiešām der – pretējā gadījumā vari attapties situācijā, ka tev "uzgrūsts" pārāk daudz un konkrētā pozīcija absolūti nav radīta tev.

Tāpat darba pienākumus ir svarīgi saprast tāpēc, lai kādreiz būtu iespēja parunāt par izaugsmi vai algas pielikumu. Ja nezināsi, kādi ir darba apjomi un norma ikdienā, nekad tā arī neapzināsies, cik daudz ir jāpaveic, lai varētu runāt par attīstību uzņēmumā.

Tags

Karjera

Comment Form