Jauna vide un cilvēki: kā veiksmīgi iejusties darba kolektīvā
Foto: Shutterstock

Pārmaiņas vienmēr ir uz labu, tāpēc nereti darba vietas maiņa var kalpot kā jauns atspēriena punkts dzīvē. Taču svarīgi ir ne tikai atrast sev tīkamu amatu un uzņēmumu, bet arī iejusties jau esošajā kolektīvā, kurā visi uz tevi skatās kā uz jauniņo. Padomos, kā sevi prezentēt darba vietā un veidot labas attiecības ar kolēģiem jau pašā sākumā, dalās "The Balance" karjeras eksperti.

Nebaidies vaicāt, lai tevi iepazīstina

Iespējams, uzsākot darbu jaunā vietā, tavs priekšnieks būs pārņemts ar pienākumu skaidrošanu, ka aizmirsīs tevi iepazīstināt ar citiem kolēģiem. Nekautrējies izrādīt iniciatīvu, jo šādā veidā arī liksi jaunajam darba devējam manīt, ka esi "komandas spēlētājs" un labprāt veido jaunus kontaktus.

Neuztver personīgi, ja uzreiz netiec ar visiem personīgi iepazīstināts. Iespējams, ar visiem uzņēmuma darbiniekiem tev nemaz nebūs ikdienišķa saskarsme, tāpēc komunikācija ar viņiem nav primāra. Ja priekšnieks ir pārāk aizņemts, lai tevi personīgi iepazīstinātu, vari arī pats atrast kādu piemērotu brīdi, piemēram, pusdienu pārtraukumu, lai parunātu ar kolēģiem, bet neietekmētu darba produktivitāti.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka