Kad galvā pavasaris: kā koncentrēties darbam un laiku pavadīt produktīvi

Kad galvā pavasaris: kā koncentrēties darbam un laiku pavadīt produktīvi
Foto: Shutterstock

Kad visapkārt viss plaukst, zeļ un ir ārkārtīgi pacilāts noskaņojums, ir skaidrs – pavasaris ir ne tikai ārā, bet arī galvā! Lai cik vilinoša varētu būt ideja pazvilnēt saulītē, nākas atskārst, nedēļa ir tikai sākusies un darbu kalni nesarūk. Kā sevi piespiest strādāt?

Jo īpaši tagad, kad ar saulīti pēc garās ziemas vēl līdz galam neesam apraduši, pie katras izdevības gribas skriet laukā un ķert patīkamos saules starus. Nemitīgā lūkošanās ārā pa logu un fantazēšana par atpūtu pie dabas nekādā ziņā nepalīdz laikam darbā paskriet ātrāk. Un, ja arī palīdzētu, ir skaidrs, ka noslinkot un neko nepadarīt arī nedrīkst.

Šoreiz no "Viņa" apcirkņiem esam izraudzījušies vairākus padomrakstus, kas, iespējams, atbildēs uz taviem sasāpējušajiem jautājumiem. Kāpēc ir tik grūti koncentrēties? Kāpēc atkal un atkal kaut ko esi aizmirsusi? Kā laiku pavadīt produktīvi? Kā īsākā laikā padarīt vairāk? Un galu galā – kā izdabūt pavasari no galvas vismaz darba laikā?

Par to visu lasi turpinājumā!

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka