Pazīmes, kas palīdz atšķetināt – tavs darba devējs ir pasīvi agresīvs
Foto: Brooke Lark / cc

Arī bez kliegšanas, fiziskas vardarbības vai acīmredzamas emociju paušanas cilvēks var būt agresīvs. Viņš var būt pasīvi agresīvs. Skaidrs, ka saskarsme ar šiem cilvēkiem nav nekāda pastaiga pludmalē, precīzāk sakot, tā var būt pat ļoti nogurdinoša un sarežģīta. Bet kā būtu, ja ar šādu cilvēku tev būtu jāsatiekas un jācenšas izveidot kontakts katru darba dienu? Lūk, pazīmes, kas liecina – tavs priekšnieks ir pasīvi agresīvs!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Naidīgs humors

Tas, ka humors ir kaut kas ļoti individuāls, vairs nav nekas jauns. Kas citam var likt smieklos līdz asarām saķert vēderu no krampjiem, citam pat neliks pacelties lūpu kaktiņiem.

Iespējams, tavs priekšnieks tikai joko. Vismaz tā domā viņš pats. Tomēr piezīmes, kas izskan no viņa mutes, ir pat ļoti dzēlīgas un ne kripatiņu smieklīgas. Kā skaidro "Psychology Today" viedie prāti – tā pavisam noteikti ir pazīme, ka tavs darba devējs ir pasīvi agresīvs. Aiz īpatnējā humora neslēpjas nekāds cits dižais izskaidrojums, kā vien tas, ka viņš tevi emocionāli izmanto kā savu boksa maisu.

Starp citu, arī apnicīgi joki no kolēģu puses var liecināt šo un to par tavu novērtējumu un iederību kolektīvā un darba vietā. Vairāk par to lasi šeit.

Tags

Karjera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form