Piecas pazīmes, ka kārotais darbs nebūs tik rožains, kā varētu šķist
Foto: Shutterstock

Pat tad, ja, lasot sludinājumus, esi šķietami atradusi savu sapņu darbu, nekas negarantē, ka tas patiesi būs tik rožains kā sākumā liekas. Taču ir pazīmes, kas jau intervijas laikā palīdzēs tev saprast, ka amats, uz kuru pretendē, drīzāk līdzināsies murgam nevis sapņu piepildījumam.

Konfūcijs reiz teicis: "Atrodi darbu, kas tev patīk, un tev nekad vairs nebūs jāstrādā." Nenoliedzami, jebkurš vēlas atrast darbu, kas ne tikai sniedz finansiālo drošību, bet arī gandarījumu un prieku. Nevienam nepatīk celties agri no rīta, lai dotos uz biroju, taču, ja tā ir vieta, kur vari darīt ko tādu, par ko iedegas tava sirds, modinātāja zvans vairs nešķiet tik kaitinošs un agrā celšanās kļūst šķietami vieglāka.

Iespējams, tu neesi līdz galam apmierināta ar savu šī brīža situāciju vai vienkārši vēlies pārmaiņas, tāpēc jau kādu laiku esi bieža viešņa darba sludinājuma portālos. Pēkšņi, pēc ilgas meklēšanas, uzduries kādam patiesi vilinošam piedāvājumam. Tu aizsūti savu CV, un pēc laika saņem uzaicinājumu uz darba pārrunām.

Intervija ir brīdis, kad ne tikai darba devējs var iepazīties labāk ar potenciālo darbinieku, bet arī laiks, kad tu vari tuvāk iepazīties ar saviem topošajiem darba pienākumiem, algu un citām svarīgāk niansēm. Portāls "The Balance Careers" apkopojis piecas pazīmes, kas jau pirmajā tikšanās reizē ar kompānijas pārstāvi būs kā sarkanais karodziņš – šis darbs tev sagādās vairāk galvassāpes nekā prieku.

Tags

Karjera

Comment Form