Pieci jautājumi, kurus nepieciešams sev uzdot pirms atlūguma rakstīšanas
Foto: Shutterstock

Lai arī iemesli var būt dažādi, atlūguma rakstīšana jebkurā gadījumā ir liels lēmums, kuram noteikti nevajadzētu būt pārsteidzīgam. Lai tā nebūtu, iedvesmojoties no "Business Insider" ekspertiem, piedāvājam piecus jautājums, ko nepieciešams sev uzdot pirms lēmumam pieņemšanas!

Vai tā ir ilgtermiņa problēma?

Kad savā darbā nejūties labi, vērts nedaudz pagremdēties atmiņās un saprast, cik ilgi jūties nomākta. Vai tās ir dienas, nedēļas, mēneši? Vai tā ir tikai fāze vai jau ilgtermiņa problēma?

Varbūt tā ir tava darba specifika, ka kāda nedēļa ir īpaši nervus kutelīga, bet pēc tam ierastais dienas režīms atgriežas, kā arī dzīve atkal ir daudz mierīgāka. Protams, ja jūti, ka tas nav vien saspringts periods, bet jau reāla, ilglaicīga problēma, vajadzētu padomāt, kā šo situāciju vērst par labu.

Ja tomēr esi apņēmības pilna kaut ko darīt lietas labā, centies meklēt cēloni savai sliktajai pašsajūtai. Bet, kad tas atrasts un izdomāts, kā problēmu novērst, iespējams, noderēs šie padomi, kā no jauna iemīlēties savā darbā.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Viņa.lv iesaka