Seši kolēģu tipi, kas iedvesmo un ar kuriem spēs sastrādāties ikviens
Foto: Shutterstock

Nav šaubu, ka ne vienmēr varam izvēlēties cilvēkus, ar kuriem pavadīt savu ikdienu, un kolēģi ir vieni no tiem. Iespējams, tev šķiet, ka nav svarīgi, ar ko tu strādā kopā, jo tu taču uz darbu ej darīt savu darbu, nevis veidot jebkāda veida attiecības. Tomēr apkārtējā vide, kuru darba vietā palīdz radīt kolēģi, bieži vien nosaka to, kā tu jūties un cik produktīvs un veiksmīgs esi.

Šķiet, ikviens piekritīs apgalvojumam, ka toksiski cilvēki apgrūtina dzīves kvalitāti. Lai gan varētu domāt, ka jebkurā uzņēmumā strādā tikai un vienīgi mērķtiecīgi darbinieki ar izcilām savstarpējām attiecībām, tās tomēr ir muļķīgas iedomas, un arī darba vietās ir toksiski kolēģi. Ir svarīgi tādus atpazīt un no tādiem izvairīties, lai nebojātu savu sniegumu. Šeit vari iepazīsties ar 10 darbinieku tipiem, no kuriem turēties pa gabalu.

Taču ne mazāk svarīgi ir atpazīt tos kolēģu tipus, kas tavu ikdienu birojā padarīs patīkamu un ar kuriem kopā gāzīsi kalnus un sasniegsi visas virsotnes. Iedvesmojoties no portāla ''Forbes'', piedāvājam iepazīties ar sešiem darbinieku tipiem, ar kuriem spēs sastrādāties ikviens.

Tags

Attiecības Karjera

Comment Form