Ar seksu nodarbojas ne tikai jaunieši. Mīti par intīmo tuvību senioru vecumā
Foto: Shutterstock

Intīmā tuvība un attiecības cilvēkiem vienmēr ir bijusi ļoti nozīmīga dzīves daļa. Tā ir svarīga gan jaunībā, kad vēl tikai tiek plānota un dibināta ģimene, gan vēlākos gados, kamēr bērni aug vai jau ir atstājuši vecāku ligzdiņu. Nereti tiek pieņemts, ka, sasniedzot noteiktu vecumu, seksa cilvēku dzīvēs vairs nav un nebūs. Tomēr, tas ir tikai mīts, jo ļoti daudzi cilvēki arī, kļūstot vecāki, joprojām ir seksuāli aktīvi un izbauda intīmo tuvību ar savu partneri.

Iedvesmojoties no "Everyday Health" un "The Huffington Post", piedāvājam ieskatīties arī citos mītos par mīlēšanos un intīmo tuvību vecumdienās.

Cilvēkiem gados seksa nav

Cilvēkam novecojot, viņu arvien biežāk piemeklē dažādas veselības likstas, kas ietekmē dzīves kvalitāti. Izņēmums nav arī intīmā dzīvē. Cilvēki gados biežāk saskaras ar tādām problēmām kā zems libido un erektīlā disfunkcija. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka vecumdienās par intīmo tuvību var aizmirst un tā neeksistē. Ne visus cilvēkus gadu gaitā skar problēmas, kas traucē baudīt intīmo tuvību, bet tie, kurus šie jautājumi ietekmē, var rast risinājumus, konsultējoties ar speciālistiem.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.
Viņa.lv iesaka