Arstarulsmirus: attiecības izjūk egocentrisma dēļ

Arstarulsmirus, iepriekš zināms kā Gustavo, sarunu šovā "Starp mums runājot" atklāj, kādas ir viņa attiecības un kas tajās svarīgs, kā arī to, kādēļ attiecības izjūk.

Arstarulsmirus teic, ka savās attiecībās ļoti apsveicama ir pašiniciatīva. Piemēram, ja viņš savai draudzenei pajautā, kā viņai klājas, viņš arī cenšas ieklausīties un uzdot precizējošus jautājumus, ne tikai māt ar galvu un patiesībā nedzirdēt, ko viņa stāsta, kā tas nereti notiek. "Man liekas, ka šajā gadījumā tā ir uzmanības došana, tā es to saprotu."

Vaicāts, kādēļ izjūk attiecības, viņš teic tā: "Pamatā dēļ iecentrēšanās uz sevi, bailes, bet egocentrisms – tā ir īsā atbilde."

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka