Atklājam noslēpumus: kādas ir vīriešu vēlmes intīmās tuvības laikā
Foto: Shutterstock

Lai arī šķiet, ka visu taču vienmēr var izrunāt, nebūt ne visi vīrieši ir gatavi atklāti stāstīt par savām vēlmēm guļamistabā. Cilvēki ir dažādi, tomēr lielākā daļa vēlas ne tikai paši izjust baudas virsotnes, bet likt arī otram justies tik pat labi. Ko vīrieši labprāt gribētu piedzīvot gultas prieku laikā, bet nereti to noklusē, lasi turpmākajās rindās.

Jebkurā gadījumā vērts paturēt prātā, ka katram vīrietim var būt kādas īpašas vēlmes, kuras viņš vēlētos realizēt mīlēšanās laikā – "Woman's Day" un "Cosmopolitan" apkopojuši dažas no tām.

Izjust entuziasmu un pakļaušanos

Vīrietim pavisam noteikti ir svarīgi intīmās tuvības laikā dominēt, taču viņš arī vēlas atrast sievieti, kurai patiktu nedaudz skarba mīlēšanās un tā šķistu pieņemama. Protams, ja abi partneri ir attiecībās vai vismaz cenšas tās veidot, tad ļoti svarīgs ir arī izjusts un maigs sekss, taču ar laiku noteikti rodas vēlme eksperimentēt un izmēģināt ko jaunu.

Entuziasms ir viena no lietām, kas vīriešus uzbudina un iepriecina. Viņi vēlas, lai arī sieviete justos labi, tāpēc "iesūnot" vienās un tajās pašās pozās vai vietās var kļūt nedaudz apnicīgi pat ar cilvēku, kurš it nemaz ikdienā nešķiet garlaicīgs. Ja tikai nekustīgi gulēsi un šķietami gaidīsi, kad vīrietis visu izdarīs par jums abiem, rezultāts var nebūt visai spīdošs.

Source

DELFI Viņa

Tags

Attiecības mīlēšanās Sekss
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form