Attiecību aizkulises: ko vīrietis slepenībā cer sagaidīt no sievietes
Foto: Shutterstock

Partnera apslēptākās vēlmes izzināt līdz pēdējais vīlei nav iespējams, un tāpēc bieži nākas nonākt situācijās, kad viens otru pārprotam līdz galam neizrunātu lietu dēļ. Attiecības būtu daudz vieglāk veidot, ja viens otram skaidri izteiktu savas jūtas un emocijas, taču realitāte mēdz būt gluži pretēja. Portāls "Your Tango" apkopojis, ko patiesībā vīrieši cer sagaidīt no sievietēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Attiecības daudziem mēdz būt pavisam jauna teritorija, kurā tikai ar laiku tiek apgūtas svarīgākās mācības. Gribot izdarīt, kā labāk, reizēm iebraucam "citā grāvī", jo mūsu vēlmes var nesakrist ar partnera. Protams, katrs cilvēks ir individuāls, katram ir citādāka attiecību pieredze un attiecīgi arī viņa gaidas no katra nākamā partnera var būt atšķirīgas.

Tomēr cilvēki laika gaitā viens otru iepazīst un ar katra stiķiem un niķiem aprod, atklājot teju katru sīkāko partnera niansi. Vīrieša vēlmju un gaidu pārzināšana noteikti palīdzēs brīvajām dāmām atrast savu nāktones sirdsāķīti un arī jau attiecībās esošajām saviem dzīves draugiem kļūt par vēl labākiem partneriem.

Tags

Attiecības Mīlestība Sievietes Vīrietis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form