Baudi romantiku mājās: sešas idejas randiņiem
Foto: Shutterstock

Jau kādu laiku savā ziņā esam spiesti vairāk laika pavadīt kopā ar mīļoto, taču šāda kopā būšana ik dienu var kļūt nogurdinoša, un tas var veicināt rutīnas iestāšanos. Lai attiecībās nerastos atsalums vai nevajadzīgi konflikti, nepieciešami atslodzes brīži, kuros izbaudāt romantiku un viens otru palutināt. Labā ziņa ir tā, ka tas viss ir iespējams, nepametot jūsu mājīgo mitekli.

Turpinājumā, iedvesmojoties no portāliem ''Insider'', ''Good Housekeeping'' un ''Country Living'', piedāvājam randiņu idejas, kas ļaus nodoties romantikai mājās.

Sportojiet

Šobrīd, kad diezgan daudz laika tiek aizvadīts mājās, sēžot dīvānā vai pie darba galda, izkustēšanās ir īpaši svarīga. Ja arī iepriekš neviens no jums nav bijis fizisko aktivitāšu cienītājs, ir īstais laiks, lai kopīgi uzsāktu ko jaunu. Un kāpēc lai tie nebūtu kopīgi treniņi? Labā ziņa ir tā, ka jums nemaz nav nepieciešama liela pieredze fitnesā. Atliek vien internetā atrast jums tīkamākos tiešsaistes vai ieraksta treniņus un uzvilkt sporta tērpu.

Tags

Paliec mājās Attiecības Mīlestība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form