Bēdz, ko kājas nes! Partnera personības šķautnes, ar kurām nevajadzētu samierināties
Foto: Franciele Cunha / cc

Kad mīlestība aizmiglojusi acis, vairs nespējam uz situāciju paskatīties objektīvi, bieži vien akli paciešot ko tādu, ar ko samierināties nevajadzētu. Iedvesmojoties no "Yourtango" attiecību konsultantiem, izvirzījām piecas personības šķautnes, kuras konstatējot partnerī, jābēg, ko kājas nes.

Egoisms

Lai arī lielākā vai mazākā mērā, bet varētu teikt, ka ikvienā no mums mīt maziņš egoists, tieši šī personības šķautne visā tās krāšņumā ir viena no pazīmēm, ka ir laiks mukt prom, atpakaļ neatskatoties.

Īstam egoistam nekas cits nerūp, kā vien viņš pats. Šāds cilvēks neviļus visu uzmanību piesaistīs sev, tavas vajadzības, vēlmes un visu pārējo pašsaprotami noliekot otrajā plānā. Jebkas, ko viņš izvēlēsies darīt, būs tikai un vienīgi viņa pašā labā. Ja arī sākumā šī daba var tikt nedaudz apslāpēta un nomaskēta, ilgtermiņā to noslēpt nevar.

Arī Arstarulsmirus, iepriekš zināms kā Gustavo, reiz, atbildot uz jautājumu, kādēļ izjūk attiecības, teica: "Pamatā dēļ iecentrēšanās uz sevi, bailes, bet egocentrisms – tā ir īsā atbilde."

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka