Bučošanās tualetē un romantika sniega kupenā. Lasītājas dalās pieredzē par pirmo skūpstu
Foto: Shutterstock

Pieaugot laiku pa laikam sastopamies ar lietām, darbībām, kuras nākas darīt pirmo reizi. Tā kā jebkas, ar ko sastopamies pirmoreiz, izsauc bažas un satraukumu par to, vai tev būs pa spēkam to paveikt, nereti šīs reizes rada mūžam paliekošas atmiņas. Iespējams, tā nešķiet visiem, bet gribētos domāt, ka arī pirmais skūpsts ir viena no tām pirmajām reizēm, kura teju katram ir palikusi atmiņā kāda amizanta vai ļoti mīļa iemesla dēļ.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Varbūt arī tev šobrīd atmiņā nāk pašas piedzīvotais pirmais skūpsts vai kādas draudzenes atklātā pieredze, taču šoreiz piedāvājam iepazīties ar dažiem 'Viņa' lasītāju, iespējams, neveiklajiem, mīļajiem un nedaudz amizantajiem pirmajiem skūpstiem.

Sabadīties ar zobiem

Lauma atminas, ka viņas pirmais skūpsts noticis pludmalē. Viņa tur devusies kopā ar puisi, savu draudzeni un viņas draugu, taču ar savu partneri noklīdusi no abiem pārējiem. Mirklī, kad nolēmusi, ka pienācis laiks atrast pazudušos draugus, puisis meiteni parāvis aiz rokas un centies noskūpstīt. ''Tā kā skūpsts bija negaidīts, es apjuku, un pirmajā brīdī mēs sasitāmies ar zobiem. Labi, ka tas puisi pārlieku nesamulsināja, un otrais mēģinājums jau bija daudz patīkamāks.''

Tags

Attiecības Mīlestība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form