Buduāra stāstiņi: Es – aizņemta vīrieša mīļākā
Foto: Shutterstock

Aizliegtais auglis bieži vien ir tas saldākais. Un ne tāpēc, ka labāks – tāpēc, ka to vienkārši gribam. Līdz mielēm sagaršot, aizmirsties, izbaudīt un pēc tam – grēcīgā baudā nopūsties. Jā, vainas apziņa mazliet grauzīs, tomēr iekošanās taču būs bijusi tik salda…

Šoreiz rubrikā Buduāra stāstiņi runāsim par aizliegtajiem augļiem, kas ir krietni lielāks tabu nekā liekā kūciņa darba dienas noslēgumā vai tā pēdējā vīna glāze draudzeņu pļāpu vakarā. Šoreiz grēcīgais kumosiņš ir viņš – kārdinošs, trenētām rokām, plaukstām, kas tev liek zaudēt prātu, un humora izjūtu, kas atkal un atkal liek risināt mīklu – vai viņš patiešām ir tāds ciniķis vai vienkārši cenšas pārbaudīt – ir tev pa zobam vai nav? Viņš – valdzinošs, veiksmīgs un gudrs. Un aizņemts.

Ja pati reiz esi sapinusies kaislības valgos, zogot tuvības mirkļus no kāda, kurš tos jau apsolījies dāvāt citai, iespējams, zini, kas ir tā maģiskā vara, kas vīrietim piemīt un liek tev veselo saprātu iestūķēt pagultē, pašai steigšus raujot kājās kurpes un traucoties viņu satikt.

Kaut nakts vidū. Kaut otrdienas vakarā. Negulējušai, nogurušai – kā narkomānei, kura dzenas pēc savas devas un apzinās, ka tā var būt pēdējā.

Turpinājumā piedāvājam mūsu lasītāju stāstus, kuros viņas atklāj, kā un kāpēc iesaistījušās afērās, reizēm gluži neviļus pieņemot mīļākās lomu un tomēr piekrītot šādiem spēles noteikumiem. Kāds tas ir? Sekss ar jau aizņemtu vīrieti. Precētu, saderinātu, attiecībās esošu – tev nepieejamu. Tiešām nepieejamu?

Tags

Sarakstu karuselis Sekss

Comment Form