Čiks un gatavs: kā paildzināt mīlēšanos, ja vīrietis kulmināciju sasniedz ātri
Foto: Shutterstock

Visi vīrieši nav vienādi, taču liela daļa orgasmu seksa laikā sasniedz ļoti ātri – viņiem nonākšana baudas virsotnē ir vien dažu minūšu jautājumus, kamēr sievietei līdz kulminācijai garāks ceļš ejams. Kā rīkoties, ja tik ļoti kārotais divvientulības laiks cik ātri sākas, tik ātri beidzas, skaidrosim turpmākajās rindās.

Nenoliedzami, lai ikdienas sadzīvē un attiecībās nerastos problēmas, gultas priekos nevar domāt tikai par sevi. Ja sieviete darīs visu iespējamo, lai vīrietis justos labi, un otrādi – process sagādās labsajūtu abiem. Un tas pats attiecas arī uz orgasma sasniegšanu, ko vīrieši piedzīvo biežāk.

Lai gan daudzas dāmas ir mierā ar to, ka viņām baudas virsotņu sasniegšana ir sava veida "luksusa prece", tas var radīt problēmas. Viņa var sākt sevi šaustīt par to, ka viņai šis process tik ātri nenotiek, kā arī justies nenovērtēta, ja seksā par galveno kļūst vīrieša apmierināšana. Par šo jautājumu daudzi pāri izvēlas nerunāt – vīrietis uzskata, ka viņš nevar nostāties pret savu ķermeni un sevi kontrolēt, savukārt sievietes nespēj savas izjūtas ietērpt pareizajos vārdos.

Jāpiebilst gan, ka ļoti ātra ejakulācija var būt saistīta arī ar veselības problēmām. Kā raksta "WebMD", nav iespējams pateikt, cik ilgs laiks saucams par "normālu", taču, ja regulāri kulminācija tiek sasniegta pirms procesa uzsākšanas tā klasiskajā izpratnē vai jau pirmajā minūtē, vērts konsultēties ar speciālistu.

Ja situācija nav saistīta ar veselības problēmām, tā ir risināma paša spēkiem, bet tajā jāiesaistās abiem. Iedvesmojoties no "Your Tango", "Everyday Health" un "Bustle", piedāvājam iepazīties ar izmēģināmiem veidiem, kā gultas priekus paildzināt.

Tags

Attiecības Sekss Vīrietis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form