Draudzība ar pašlabumu jeb Izmals tevi cauri gaļasmašīnai un aizsviedīs prom
Foto: Shutterstock

Mūsdienās cilvēki aizvien biežāk koncentrējas un tic, ka ir iespējams atrast savu īsto un vienīgo, to propagandē gan romantiskās filmas, gan apziņa, ka mēs taču esam to pelnījuši, mums tas pat pienākas. Tajā pašā laikā mēs arī arvien retāk un retāk esam gatavi piestrādāt pie attiecībām, tā vietā mēs mainām un meklējam aizvien jaunus potenciālos nākotnes ideālās otrās pusītes personāžus, staigājot no viena randiņa uz nākamo, no viena pie otra. Savā stāstā dalās Aiga, trīsdesmit gadus veca sieviete, kura, netipiski sev, nesen izmēģinājusi aklo randiņu ar ārzemnieku, kas izsaucis viņā emociju vētru.

Aigas aklais randiņš bijis ar dāni, kurš apbūris ne tikai ar seksīgo un iznesīgo tēlu un sirsnīgo acu skatienu, bet bijis arī īsts džentlmenis. Randiņa laikā saruna ievirzījusies personiskākā sfērā par to, kāda ir Aigas attieksme pret "friends with benefits" jeb draudzība ar "labumiem". Ar šo jēdzienu tiek saprastas brīvas formas attiecības, kurās nav atbildības vienam pret otru, bet tikai abpusējs izdevīgums. Vai tas tā patiešām darbojas un ir iespējams?

Aiga apraksta, kāda bijusi tikšanās, un raksturo savas izjūtas par tēmu – brīvas sievietes ideālā partnera meklējumi. Randiņā jau no pirmās sarunas Aiga bija sapratusi, ka brīvi varēs pieskarties dažādām tēmām. Vārds pa vārdam, kamēr abi bija nonākuši līdz tēmai – "friends with benefits". Viņš jautāja, vai Aigai tādi ir bijuši. Uz apstiprinošu atbildi viņš pasmaidīja. Kad saņēma apstiprinošu atbildi arī uz jautājumu, vai tādi ir bijuši paralēli vairāki vienā laika periodā, smaids bija kļuvis vēl plašāks.

Viņš atzinās, ka šobrīd piekopjot tikai tādu dzīvesveidu un nesaskatot tajā neko sliktu, jo, kamēr meklējot savu īsto, tikmēr līdz tam laikam vismaz neesot viens. Turklāt, kamēr nepamēģināšot ar kādu sievieti, kura simpatizē, līdz galam arī neuzzināsi, vai vēlies, lai tā sieviete paliek tavā dzīvē pavisam, vai arī jūs viens otram derat tikai uz laiku. Viņš uzskatīja, ka tādā veidā arī palīdz un iepriecina vientuļās sievietes, jo nu arī viņām vismaz kāds ir, kamēr tās meklē savu īsto un vienīgo.

Kamēr tas "īstais" vēl nāk, ir lieliska iespēja iepazīt un veidot "attiecības" ar dažāda tipa vīriešiem. Šīs attiecības ļauj gan atklāt daudz jauna mums pašām par sevi, gan izkristalizē, kādu tad tieši vīrieti mēs gribam vai arī tieši negribam redzēt sev blakus, kā arī, protams, ļauj mums labi pavadīt laiku. Aiga

Source

DELFI Viņa

Tags

iPhone Mīlestība Tinder
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form