Ducis slavenu latviešu dalās savās atziņās par mīlestību un attiecībām
Foto: LETA

Ja runājam par attiecībām, šķiet, ikviens draugs pie vīna glāzes spēj būt labākais psihologs un padomdevējs. Ja drauga padomi nelīdz un nevienam citam savu rūpi uzticēt nevēlies, iespējams, kādas atbildes sev sniegsi, palūkojoties, ko teic Latvijā zināmi cilvēki.

Ja rudens drēgnumā mīlestības meklējumi nesokas un bezcerībā esi atmetusi rokas, tad, iespējams, noderēs televīzijas un radio raidījumu vadītājas Baibas Sipenieces-Gavares padoms, ka, lai iemīlētos pavasaris nav jāgaida: "Jāiemīlas ir tad, kad redzi – objekts ir!".

Tomēr, ja dusmas izraisījis mīļotais, kurš jūsu gada kopābūšanas jubilejā neuzdāvināja rožu klēpi, vērā varbūt jāņem psiholoģes Diānas Zandes viedoklis, ka "vīrietis nav rentgens".

Uz sirdssāpēm kā balzams dvēselei kalpos operdziedātājas Ineses Galantes viedoklis – katram vīrietim esot savs laiks, ja viņš ir izsmelts, jāiet tālāk.

"Viņa" komanda sniedz iespēju ielūkoties arī citos slavenu latviešu domugraudos un padomos par mīlas dzīvi.

Source

DELFI Viņa

Tags

Attiecības Ausma Kantāne Baiba Sipeniece-Gavare Diāna Zande Elita Veidemane Gundega Skudriņa Ieva Bondare Inese Galante Ivars Kalniņš Māris Gailis Mihails Gruzdovs Mīlestība Rita Lasmane Starp mums runājot Valdis Melderis
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form