'Es sapratu, ka negribu būt vientuļā māte'. Aktrise Anna Šteina par savu lēmumu

Kā uzaugšana bez tēva ietekmē cilvēku? Vai ģimenē vīrietis ir vajadzīgs? Savā viedoklī sarunu šovā "Starp mums runājot" dalās aktrise Anna Šteina.

"Es sapratu, ka man nav bērnu un arī nebūs. Tā ir tā lieta – es sapratu, ka es negribu būt vientuļā māte," teic Šteina, kura uzskata – bērnam līdzās jābūt arī tēvam.

Šteina skaidro, ka arī viņai uzaugot bijis jāsadzīvo ar apstākļiem, kad tēvs aizgājis savu ceļu, un tas, kā stāsta pati, ietekmējis viņu. "Tas atstāja arī lielu iespaidu uz to, kā es veidoju attiecības. Un cik es patiesībā jutos brīžiem apdraudēta tajos mirkļos, pat kad cilvēks vienkārši iziet pa durvīm laukā. Un tad man sākt likties, ka viņš mani atstāj."

Viņa teic, ka arī šīs sakarības apzināšanās nepalīdzot par to nedomāt, tomēr tas ir liels darbs ar sevi un mācīšanās kontrolēt emocijas.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.