Ieteikumi, lai sāpoša mugura vai lauzta kāja nebūtu šķērslis mīlas priekiem
Foto: Shutterstock

Traumas un savainojumi nekad nav patīkami. Turklāt tie bieži ne tikai rada sāpes, bet arī bojā intīmo mirkļu baudīšanu kopā ar mīļoto. Tomēr arī šādās situācijās ir risinājums. Ja kādam no partneriem ir traumēta mugura, lauzta roka vai gūts kāds cits ievainojums, tas nebūt nenozīmē, ka uz laiku jāatsakās no mīlas prieku baudīšanas – reizēm var pietikt ar pāris spilveniem vai kādu līdz šim neizmēģinātu pozu.

Ja kāds no partneriem ir savainots vai cieš sāpes, vairāk darba guļamistabā būs otram partnerim, kas ir vesels un kam nekas nesāp. Tas nozīmē ne tikai darbu, bet arī lielāku kontroli pār notiekošo, tāpēc situāciju var uztvert arī kā iespēju iejusties citā lomā, ja traumu guvis ir parasti aktīvākais partneris. Iedvesmojoties no "Prevention", "Men's Health" un "Web Md", piedāvājam iepazīties ar ieteikumiem dažādām situācijām.

Neatkarīgi no tā, kāda liksta piemeklē tevi vai tavu partneri, ir svarīgi jautājumu risināt un runāt par iespējām neļaut sāpēm vai savainojumam nobremzēt jūsu mīlas dzīvi. Ja kāda poza vai kustība tev sagādā sāpes, pastāsti par to savam partnerim, nevis ciet sāpes vai izvairies no fiziskas tuvības, par spīti tam, ka to vēlies.

Tags

Attiecības Sekss Traumas

Comment Form