Ja neesi dzirdējusi trīs maģiskos vārdus: kā pārliecināties par partnera jūtu patiesumu
Foto: Shutterstock

Teju visās romantiskajās filmās apcerētie un laikam jau samērā reti dzirdamie vārdi "Es tevi mīlu" pa labi un pa kreisi dāļāti netiek. Tos veltām tikai tuvākajiem un svarīgākajiem. Tomēr ko darīt, ja cilvēks, ar kuru veido attiecības, ir vārdos skops? Vai palikt neziņā par jūtu patiesumu?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vai ir kādi veidi, kā saprast, ka otrs cilvēks tevi patiešām mīl, ja nav pateikti šie trīs vārdi? Un, ja pati nekādi nevari pateikt šos vārdus, kā izrādīt savas jūtas?

Te vietā būtu atgādinājums, ka visi mēs neesam vienādi. Ja tālāk uzskaitītās pazīmes neapliecinās tavās attiecībās, neķer kreņķi, varbūt tavam izredzētajam ir citi nebūt sliktāki veidi, kā darīt tev zināmu par savām spēcīgajām jūtām.

No daudzajiem padomiem, ko iespējams atrast interneta dzīlēs, mēģinājām izšķetināt piecus kopsaucējus, kas varētu liecināt par stipru savienību, pat ja "Es tevi mīlu" vēl nav izskanējis.

Tags

Attiecības Laulība Mīlestība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form