Jana Duļevska: ja tikai viens par visu rūpējas, attiecības nebūs ilgas

Jana Duļevska, Dāvā sapni
Foto: DELFI

Kas ir svarīgākais attiecībās? Cik svarīga ir abpusēja palīdzība?

"Gaisotne mājās, protams, ir atkarīga no sievietes, bet jābūt arī pretreakcijai – vīrietim sieviete ik pa laikam jāpalutina, jāuzslavē, par viņu jāparūpējas. Jābūt saskaņai, mijiedarbībai. Viens dod, otrs pasaka paldies, citādi attiecības nav iedomājamas," žurnālam "Ieva" skaidro aktrise un TV raidījumu vadītāja Jana Duļevska. Viņa gan teic, ka vairums sieviešu spēj izdarīt pašas visu, tomēr arī viņām reizēm ir jāpadod roka un jāpalīdz.

"Ja tikai viens vienmēr otram padod roku, ja tikai viens izritina paklāju, ja tikai viens par visu rūpējas, tad attiecības nebūs ilgas. Neatkarīgi no tā, vai šī glābjošā roka pieder vīrietim vai sievietei, agri vai vēlu cilvēks no šā uzdevuma nogurs. Kādā brīdī viņa limits būs izsmelts. Taču, ja lomas mainās, ja abi māk padot otram rokam, tad viss kārtībā, ģimene ir spējīga pastāvēt."

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl