Kārtējā vai liktenīgā: piecas apstiprinošas zīmes, ka vīrietis nav samīlējies līdz ausīm
Foto: Cody Black / cc

Lielai daļai sieviešu šķiet – vien tas, ka vīrietis ar tevi pavada pāris romantisku vakaru, izrāda uzmanības apliecinājumus un apber ar komplimentiem, liecina, ka viņš tevis dēļ pilnībā zaudējis prātu. Nav izslēgts, ka jūsu starpā ir uzšķīlusies dzirkstele, taču tas vien uzreiz nenozīmē, ka būsi viņam vienīgā un dzīves liktenīgā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Attiecībām ir jāļauj veidoties – tev nevajadzētu sevi ielikt grožos tikai tāpēc, ka iepriekšējā pieredze nebijusi veiksmīga vai baidies kādam uzticēt savu sirdi. Taču nevajag arī aplami domāt, ka ikkatrs vīrietis, kurš pirmajā tikšanās reizē uzsmaida, parunā un nākamajā dienā uzraksta, tevi redz kā potenciālo sievu. Tev jābūt vērīgai un, noliekot jūtas, kā arī emocijas pie malas, uzmanīgi jāpavēro viņa ikdienas rīcības un frāzes, kas var liecināt par īstermiņa, nevis ilgtermiņa ieinteresētību.

"Elite Daily" eksperti apkopojuši pazīmes, kas lielā mērā norāda uz to, ka drīz no vīrieša varēsi dzirdēt frāzi "Vaina jau nav tevī, es vienkārši negribu nopietnas attiecības". Kas īsti slēpjas zem šī populārā vārdu virknējuma, lasi šajā rakstā.

Tags

Attiecības Mīlestība Sievietes Vīrietis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form