Kas izraisa zemu libido un kā rīkoties, ja partneris nevēlas intīmo tuvību
Foto: Shutterstock

Saskaņai intīmajā jomā ir ļoti būtiska loma romantiskās attiecībās. Protams, sekss nav vienīgā un pati svarīgākā attiecību daļa, tomēr sacīt, ka tam nav nozīmes, būtu naivi. Īpaši, ja pāris ir vienojies par monogāmu attiecību modeli un abiem partneriem rūp ne tikai sava, bet arī otra labsajūta, apmierinātība un laime.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Diemžēl dzīvē ne viss ir skaists un rožains, arī intīmajā tuvībā mēdz iezagties dažādas problēmas. Viena no tām ir atšķirīga izpratne un sajūtas par to, cik biežai un kādai vajadzētu būt intīmajai tuvībai. Sabiedrībā valda uzskats, ka vīrieši mīlas priekiem ir gatavi teku jebkurā laikā, bet sievietes mēdz aizbildināties ar galvassāpēm, jo sekss viņas neinteresē.

Realitātē patiešām netrūkst pāru ar atšķirīgiem libido, bet ne vienmēr tieši sieviete ir tā, kas atsakās no mīlēšanās. Protams, ja vēlmes pēc intīmās tuvības nav, nevajag nodarboties ar seksu pret savu gribu. Tomēr reizēm zemu libido izraisa cēloņi, ko var mainīt. Tāpat gadījumos, kad partneriem vienkārši ir atšķirīga seksuālā dziņa, ir iespējams atrast risinājumus, lai abi būtu apmierinātie un nevienam nenāktos sevi piespiest mīlēties tad, kad nav vēlēšanās to darīt.

Tags

Attiecības Sekss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form