Kompromisiem šeit nav vietas: reizes, kad nevajadzētu piekāpties partnerim
Foto: Shutterstock

Tas, ka attiecības balstītas uz kompromisu veidošanu un zināmu piekāpšanos dažādās situācijās, ir skaidrs ikvienam. Tomēr ir reizes, kad piekāpties otram noteikti nevajadzētu.

Kad tiek pieprasīts tavus sapņus un mērķus nolikt otrajā plānā

Jo īpaši tad, kad esi apjautusi, ka visa dzīve vēl ir priekšā un ir vēlēšanās sevi pilnveidot, sev liegt to nevajadzētu. Arī tad, ja esi attiecībās, bet pēkšņi uzrodas kāda laba izdevība ar konkrētiem nosacījumiem, piemēram, mācības vai darbs citā pilsētā, ir jāsaprot, cik dedzīga ir šī vēlēšanās, raksta "Yourtango" attiecību eksperti.

Var gadīties, ka, palaižot garām kādu labu izdevību sava mīļotā dēļ, neapzināti sāksi viņu vainot itin visā. Ja tavs partneris ir garā nobriedis, ciena tevi un godā jūsu mīlestību, viņš neatturēs tevi no taviem sapņiem. Turklāt, ja jūsu mīlestība ir patiesa, tā spēs pārvarēt dažādas grūtības.

Šo situāciju reiz skaidroja arī psihoterapeite Kristīne Ašmane: "Arī tad, ja kāds ir ko izlēmis savā dzīvē uzsākt, partneris būtu par to jāpainformē, bet, ja otram rodas vēlēšanās to aizliegt, tad jautājums varētu būt – kā tas nākas, ka pats jūtas tik nedrošs un bailīgs laist partneri augt un attīstīties. Ko viņš baidās zaudēt?"

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka