Kritiskas kļūdas, no kurām vajadzētu izvairīties pirmajā randiņā
Foto: Shutterstock

Ak, pirmie randiņi, kuros uztraukums ņem virsroku! Tomēr, lai arī cik satraucoša un neveikla var būt šī tikšanās, vajadzētu piedomāt pie savas uzvedības. Iedvesmojoties no "Yourtango" attiecību ekspertiem, izvirzījām tipiskākās kļūdas randiņos, kuras nepieļaut, lai pēc tikšanās saņemtu piedāvājumu par otro randiņu!

Vienaldzīga attieksme

Protams, neviens pirmajā randiņā nevēlas šķist pārāk kareivīgs, uzspiežot savu viedokli, tomēr arī pārāk vienaldzīga attieksme var radīt ne to labāko iespaidu.

Ja partneris tev vaicā, ko vēlies apēst, nesaki "nezinu, man vienalga". Noteikti ir kaut kas, kas tev pie sirds iet labāk – nenoklusē to.

Tāpat nepakļaujies visam notiekošajam, ja tas ir pretrunā ar tevi. Piemēram, ja randiņbiedrs izplānojis doties uz kādu bāru, tomēr tev šāda laika pavadīšana nešķiet piemērota, saki to uzreiz. Vēl neveiklāk sanāks tad, ja šo faktu paziņosi novēloti. Neērti jutīsies gan tu, gan otrs cilvēks.

Pateikt to, ko tu domā, jūti un vēlies, nav kareivīgi un uzbāzīgi – tas raksturo tevi, nekautrējies no tā. Tas palīdzēs arī partnerim labāk tevi izprast.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka