Lai iekvēlinātu vēl vairāk: kā priekšspēli pārnest jaunā līmenī
Foto: Shutterstock

Ja priekšspēle ir pārdomāta un nesteidzīga, tā var ne tikai veikt nepieciešamo sagatavošanos galvenajam procesam, bet arī būt satraucoši patīkama. Taču problēma rodama tajā, ka šī tuvības daļa vienveidības dēļ ar laiku kļūst neinteresanta, tādēļ daudzi to vienkārši izlaiž un nododas mīlas priekiem uzreiz. Turpinājumā iepazīsties ar pāris idejām, kā tik ļoti nepieciešamajai priekšspēlei piešķirt "asumiņu".

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai gan varētu šķist, ka priekšspēle nepieciešama tikai sievietēm, tā liek arī vīrieša asinīm bangot straujāk. Taisnība, ka sievietēm tā vairāk vajadzīga no rītiem, kad vīrietis pēc labi izgulētas nakts bioloģisku iemeslu dēļ jau pamostas gatavs seksam, taču nevar noliegt, ka viņus vēl vairāk iekvēlina iespēja partneri paķircināt un lūkoties uz viņas ķermeni.

  • Starp citu, neskatoties uz to, ka daudzi pāri rīta seksam vilkuši treknu strīpu, tas var atstāt labu iespaidu ne tikai uz pašsajūtu visas dienas garumā, bet arī veselību kopumā. Vairāk uzzini te.


Līdzīgi par priekšspēli izteicies arī multimākslinieks Kaspars Bindemanis. Viņš uzsver, ka apgalvojums – vīriešiem nevajag priekšspēli, ir tikai stereotips: "Tas ir izgudrojums. Priekšspēles garums ietekmē seksa kvalitāti ne tikai attiecībā uz sievietes sajūtām. Tas ietekmē arī pašu procesu visādos aspektos."

Steigšanās ir viena no lietām, kas attiecībās neapmierina daudzas sievietes, kurām priešspēle ir nepieciešama, lai radītu spēcīgu emocionālo spriedzi. Par vēl citām izplatītām likstām lasi šajā rakstā. Taču turpinājumā piedāvājam iepazīties ar portāla "Glamour" ieteikumiem, kā uzlabot rutīnā iegājušo priekšspēli un guļamistabas priekus padarīt pikantākus.

Tags

Attiecības Sekss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form