Lai mīlas prieki sniegtu lielāku apmierinājumu. Ieteikumi intīmās dzīves uzlabošanai
Foto: Shutterstock

Esot partnera iepazīšanas stadijā, iespējams, abu mīlnieku starpā var nebūt abpusējs apmierinājums mīlēšanās laikā. Tāpat, attiecībās iestājoties rutīnai, sekss var nesniegt tik lielu baudu kā iepriekš. Taču tas nebūt nenozīmē, ka ar mīlas priekiem, kas nesniedz apmierinājumu, ir jāsamierinās. Ja tu un tavs partneris vēlas, lai jūsu attiecības izdotos, radusies problēma ir jārisina.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Neskatoties uz to, cik ilgi esat kopā un cik brīvi viens otra klātbūtnē jūtaties, ne vienmēr ir viegli runāt par kādu sasāpējušos jautājumu, it īpaši tad, ja tas ir saistīts ar seksu un otra partnera rīcību un prasmēm. Bieži šādas sarunas ir grūti iesākt, jo baidāmies sāpināt mīļoto vai kautrējamies būt pietiekami atklātas. Tomēr, ja nerunāsim, nevaram gaidīt uzlabojumus.

Iespējams, arī tava un partnera intīmajā dzīvē iestājies brīdis, kad mīlas prieki vairs nesniedz apmierinājumu – tu nespēj sasniegt kulmināciju un tevi neapmierina arī pats process. Lai jūs šo problēmu varētu risināt, iedvesmojoties no portāliem ''Cosmopolitan'', ''Insider'' un ''Women's Health'', piedāvājam iepazīties ar ieteikumiem, kā raisīt sarunas par sasāpējušos jautājumu un ko darīt, kad esat ķērušies klāt problēmas risināšanai.

Ja tomēr mīlas prieki tev sagādā patīkamas emocijas, bet nekādi neizdodas sasniegt kulmināciju, šeit iepazīsties ar ieteikumiem, kā to izdarīt, un kāpēc baudas virsotnes sasniegšanu labāk netēlot.

Tags

Attiecības Mīlestība Sekss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form