Laimes vietā fiasko: astoņi vīriešu tipi, kas nav piemēroti attiecībām
Foto: Shutterstock

Neskaitāmas attiecības, kas ikreiz beigušās neveiksmīgi, var radīt sajūtu, ka piesaisti tos vīriešus, kuri nav radīti attiecībām. Iespējams, attiecību sākumā viss ir lieliski, teju kā sapnī, bet jau pēc neilga laika atklājas sākotnējā sapņu prinča ēnas puses. Viņam visu diennakti ir nepieciešama tava uzmanība, bez viņa ziņas tu nedrīksti pat labierīcības apmeklēt, vai arī katrs cents, ko grasies iztērēt, ir jāpamato. Lai gan no neveiksmīgām attiecībām pilnībā izvairīties nav iespējams, ir signāli, kas var liecināt – ar šo partneri attiecības labāk neveidot.

Vairāki neveiksmīgi attiecību mēģinājumi var radīt sajūtu, ka vairs nav jēgas censties un mīlestībai jāatmet ar roku, jo tev taču nav lemts. Tomēr nesteidz izdarīt šādu secinājumu, jo tu neesi vienīgā, kurai vēl līdz šim nav izdevies atrast savu cilvēku. Lai tu uz karstām pēdām neadoptētu kaķi vai vairākus, jo tā taču vecmeitai piederas, iedvesmojoties no portāliem "Your Tango" un "Bolde", piedāvājam iepazīties ar astoņiem vīriešu tipiem, ar kuriem attiecības labāk neveidot. Tāpat uzzini, kā šos tipus atpazīt.

  • Te iepazīsties ar septiņiem sieviešu tipiem, no kuriem kungi bēg kā no uguns.

Taču ņem vērā, ka attiecības ar otru cilvēku, ar kuru uzsākt kopdzīvi, stāties laulībā un veidot ģimeni, nav domātas un arī nepieciešamas visiem. Tāpat jāatceras, ka tev obligāti nevajag otru cilvēku, lai tava dzīve būtu piepildīta un tu justos laimīga. Ir daudzi, kas ir pašpietiekami un izvēlas savu dzīvi aizvadīt bez saistībām, tāpēc zini – ja tu nevēlies attiecības, tev tādas nav jāuzsāk tikai tāpēc, ka jūti sabiedrības, tostarp ģimenes un draugu, spiedienu.

Tags

Attiecības Mīlestība Vīrietis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form