Ļauj vaļu iztēlei arī guļamistabā: populāras seksuālās fantāzijas un kā tās realizēt
Foto: Shutterstock

Vienalga, vai mēs to sev (un citiem) atzīstam vai neatzīstam, seksuālās fantāzijas ir ikvienam. Diemžēl daudzi cilvēki izjūt kaunu par to, kas viņus uzbudina, un par savām erotiskajām iedomām, taču neatkarīgi no fantāzijas, šādas vēlmes ir pilnīgi normālas. Jo vairāk par seksuālajām fantāzijām runāsim un normalizēsim šādas sarunas, jo mazāk mēs nosodīsim sevi pašu par šīm neķītrajām un, iespējams, ļoti samaitātajām vēlmēm.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Runājot par jaunām izpriecām guļamistabā, arī jāsaprot, ka tas, ko tu vēlies, visticamāk, nav nekas unikāls, un, ļoti iespējams, tavs mīļotais vēlas izmēģināt tieši to pašu. Tas ir tikai viens no iemesliem, kāpēc par to beidzot sākt runāt! Ja arī jūsu fantāzijas nesakrīt, tas nozīmē, ka jums būs vairāk jaunu iespējamo izpriecu, kurām dot iespēju.

Turpinājumā iepazīsties ar trīs populārākajām seksuālajām vēlmēm un ieteikumiem, kā tās mēģināt realizēt. Kā arī vari uzzināt, ko ar partneri pārrunāt un darīt, lai jaunā pieredze jums abiem būtu maksimāli baudpilna.

Kāpēc seksuālās fantāzijas ir svarīgas

Lai arī seksuālās fantāzijas, neapšaubāmi, ir veids, kā uzzināt, ko tu pati vēlies ieviest savā guļamistabā, ir daudz citu iemeslu, kāpēc tās realizēt vai vismaz atzīt. Šeit daži no tiem:

  • lai piedzīvotu uzbudinājumu;
  • lai apmierinātu interesi par dažādām seksuālajām sajūtām;
  • lai apmierinātu nepiepildītas vajadzības;
  • lai izbēgtu (atslēgtos no) realitātes;
  • lai izpētītu seksuālās vēlmes, kas tiek uzskatītas par tabu;
  • lai atslābinātos vai samazinātu trauksmi;
  • lai iegūtu seksuālo pārliecību;
  • lai mazinātu garlaicību, kas iestājusies attiecībās vai dzīvē kopumā.

Tags

Labsajūta Attiecības Mīlestība Orgasms Sekss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form