Lietas, ko vērts apsvērt, pirms uzsāc romantiskas attiecības ar kolēģi
Foto: Shutterstock

Astoņas stundas dienā, piecas dienas nedēļā – tas ir vidējais ilgums, cik laika mēs pavadām darbā. Nereti tieši birojs ir vieta, kur atrodam līdzīgi domājošos, draugus un arī mīļotos. Kaut attiecības starp kolēģiem filmās izskatās romantikas un kaisles pilnas, tās nāk līdz ar lielu vezumu riska un neērtu situāciju. Tāpēc pirms atbildi kolēģa flirtēšanai, ir vairākas lietas, ko tev vajadzētu pārdomāt.

Karjeras konsultante Vikija Selema portālā "Reader`s Digest" atklāj, ka romantika kolēģu starpā uzvirmo biežāk, nekā mums varētu likties. To apstiprina arī 2014. gadā veikts pētījums, kurā atklājās, ka 38 procenti pētījuma dalībnieku ir kādreiz bijuši attiecībās ar darba kolēģi. Selema uzsver – jo vecāks cilvēks kļūst, jo grūtāk viņam ir atrast otro pusīti ārpus ierastās vides: "Atrast partneri ārpus biroja var būt sarežģīti. Ņemot vērā to, cik daudz laika mēs pavadām darbā, var gadīties, ka romantiskas attiecības veidojas organiski."

Savukārt kādā citā aptaujā atklājās, ka romantiskas attiecības ar kolēģi var palielināt cilvēku apmierinātību ar darbu kopumā. To ir apstiprinājuši 14 procenti "Namely" aptaujātie respondenti, vēsta "Forbes".

Taču, ja runājam par produktivitāti, tad 15 procenti "Namely" aptaujāto cilvēku atzina, ka romantiskas attiecības ar kolēģi ir samazinājušas viņu produktivitāti. Tajā pašā laikā 14 procenti uzskata, ka viņu produktivitāte, pateicoties šīm attiecībām, tikai kāpa.

Nenoliedzami, attiecībām ar kolēģi ir savi plusi, taču pirms to uzsākšanas ir vērts apdomāt vairākas lietas, lai pārliecinātos – es pieņemu pareizo lēmumu.


Tags

Attiecības Karjera

Comment Form