Liktenīgas iepazīšanās, neparasti bildinājumi un pārsteigumi kāzās: 10 attiecību stāsti
Foto: Aculiecinieka foto/Privātais arhīvs/Linda Lauva

Tā kā uz pasaules nav divu izskatā un raksturā identisku cilvēku, nav arī pilnībā vienādu attiecību. Neskatoties uz to, ka katra iepazīšanās, bildinājuma stāsts un pārsteigums kāzu dienā ir atšķirīgs, tie visi kā viens ir mīlestības, izdomas un rūpju pilni. Lai gan daudzi savu privāto dzīvi izvēlas atstāt zem četrām acīm, citi ir gatavi dalīties savā priekā un stāstos, kas var kalpot kā iedvesma arī citām romantiskajām savienībām un mīlestības meklētājiem.

Vienalga, vai tici tam, ka īsto mūža partneri liktenis jau tavā dzīves grāmatā ierakstījis vai arī tu pati ar saviem lēmumiem un rīcībām veido savu stāstu – mīlestība nereti atrod cilvēku, kad viņš to vismazāk gaida. Vai tam vienmēr jābūt svešiniekam? Nebūt nē, jo arī "Viņa" stāstu kolekcijas pāri ir pierādījums tam, ka mīlestība var uzplaukt arī starp darba kolēģiem un labākajiem draugiem.

Kamēr vieni ar kāzām nesteidzas un to neredz kā obligātu nepieciešamību laimīgai kopdzīvei, citiem oficiāla savienības un ģimenes veidošana ir svēta lieta. Arī tad, ja partneri labi zina, ka grib precēties un veidot ģimeni, netiek aizmirsts arī par pārsteiguma efektu, kura dēļ kungi nereti nāk klajā ar trakākajām, romantiskākajām un neparastākajām bildinājuma idejām. Kā piemēru var minēt Rūdolfa un Zanes stāstu – to, vai viņa ir gatava kļūt par viņa sievu, vīrietis iestarpināja starp citiem ašā "maratona" jautājumiem. Kāda bija Zanes reakcija, lūko šajā rakstā.

Savukārt kāzas atkal ir atsevišķs un ļoti individuāls stāsts. No lielām ballēm draugu lokā līdz pat divvientulībai ārzemēs – tik dažādi cilvēki izvēlas mīt gredzenus. Neskatoties uz saviļņojumu un patīkamo satraukumu, kāds var valdīt īpašajā dienā, arī kāzās iespējams partneri pārsteigt, piemēram, piepildot kādu viņa ilgi lolotu vēlēšanos. Tā tas bija arī Beatrises un Oskara kāzu dienā, jo viņa sagādāja vīram neaizmirstamu un emocionālu pārsteigumu. Vairāk par to vari lasīt šeit.

Turpinājumā esam apkopojuši 10 "Viņa" arhīva krājuma rakstus par pāriem, no kuriem iespējams mācīties, kas ir mīlestība.

Tags

Attiecības Mīlestība

Comment Form