Mans vīrs ir mans bērns. Vienkārši padomi, kā atbrīvoties no 'mammītes' kompleksa
Foto: Shutterstock

"Pusgadu biju eiforijas pārņemta, nevarēju vien nopriecāties, ka manā istabā beidzot dzīvo īsts vīrietis. Jutos kā pieaugusi sieviete. Ar prieku mazgāju viņam kreklus, pienesu pie gultas kafiju, saposu darbam. Pēc pusgada viņš mani pameta." Akvelīna, 27 gadi.

Sadarbībā ar izdevniecību "Jumava", kas nesen laidusi klajā Jaroslava Melņika grāmatu "Sievietes laimes enciklopēdija", piedāvājam ieskatu izplatītākajās sieviešu kļūdās attiecībās ar vīriešiem. Uzzini, kādi paradumi tām visbiežāk kaitē un kāpēc nereti sastopamies ar gluži pretēju vīriešu rīcību cerētajai!

Sievietes, bērnībā nesaņēmušas pietiekamu mīlestību "par neko", diemžēl neprot mīlēt sevi. Viņas nezina, ko nozīmē būt mīlētai tāpat vien, par skaistām acīm. Visa viņu dzīves pieredze rāda, ka mīlestība jāizpelnās jeb jānopelna. Vai varat zaudēt vīru tāpēc, ka esat pārāk labiņa? Daudzās šķiršanās lietās vīrieši neuzticības gadījumus skaidro ar faktu, ka sieviete pārāk centīgi aprūpējusi. Kāpēc tā notiek? Vai jāapslāpē sava dziļā vēlme pakalpot vīram? Kāpēc vīrietis ne vienmēr novērtē jūsu mātišķās jūtas?

Tags

Sarakstu karuselis

Comment Form