Mazie baltie meli – nevainīgas frāzes, kuras patiesībā grauj attiecības
Foto: Shutterstock

Mazi un nevainīgi – tā par it kā nenozīmīgu melošanu attiecībās saka daudzi. Vieni norāda, ka patiesības neteikšana tikai palīdz uzturēt attiecības un otrai pusītei īstenība nav nemaz jāzina, citi uzsvērs – šie meli ir par nenozīmīgām tēmām, tāpēc partneri īpaši neietekmē. Tomēr, kā ir patiesībā? Portāls "Bustle" norāda vairākas balto jeb nevainīgo melu frāzes, kuras ilgtermiņā tev atspēlēsies, iespējams, desmitkārtīgi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai arī mazie meli šķiet lieliska izdevība patiesības noslēpšanai, kas var izraisīt ķēdes reakciju un novest, piemēram, līdz strīdiem, tie tāpat skaitās kā meli. Nav nozīmes, vai nesaki taisnību par to, ka dažreiz sazvanies ar bijušo vai esi uzsākusi slepenu dēku – melošana var sākt traucēt tavām attiecībām, norāda "Bustle" pieaicinātie eksperti. Turklāt arī pavisam maza maldināšana var ievārīt vēl lielāku attiecību putru, kas var novest pat pie šķiršanās.

"Viss ir kārtībā"

"Viss ir kārtībā" vai "Es jūtos normāli" – ir ierastas frāzes pāru starpā, taču, ja, tās veltot otrai pusītei, tu melo, pārdomā nevainīgo maldināšanu. Nereti tas liecina, ka nevēlies uzsākt strīdu vai esi nogurusi no attiecību problēmām, tāpēc tās ar melu palīdzību "pastum maliņā" jeb atsakies no jautājumu risināšanas. Vēl viens iemesls var būt iepriekšējā pieredze, kas nav novedusi ne pie kā laba, tāpēc izvēlies vieglāko risinājumu – nevainīgus melus.

Turklāt, ja vairākas reizes ar šo frāzi tiksi sveikā cauri, tas nenozīmē, ka attiecību pamata problēmas izzudīs. Arī otra pusīte drīz jutīs tavu attieksmi vai pamanīs atrunāšanos ar frāzi. Kādā brīdī jums abiem mērs būs pilns, jo nomācošās vai pretrunīgās situācijas nebūs risinātas. Tā vietā koncentrējies un rezultātu vēl pirms milzīgā strīda – izrunājies ar partneri, norādi problēmas būtību, atklāj savas emocijas un rūpes, ja tādas ir.

Tags

Attiecības Attiecības ģimenē Mīlestība Sievietes Vīrietis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form