Met kaunu malā! Kā pastāstīt partnerim par savām vēlmēm guļamistabā
Foto: Shutterstock

Pat cilvēki, kas ir ilgstošās attiecībās ar savu partneri un viens otram patiesi uzticas, nereti kautrējas viens otram pastāstīt par savām vēlmēm intīmajā dzīvē. Bailes par to, ko partneris varētu padomāt, ir saprotamas, bet šī nu ir tā reize, kad mēli aiz zobiem labāk neturēt. Izrunāšanās var ievērojami uzlabot intīmo dzīvi jums abiem. Tāpēc ir svarīgi prast runāt par savām vēlmēm guļamistabā.

Atceries, ka mīlēšanās būtība ir intimitāte, saikne starp panteriem un bauda jums abiem. Nebaidies būt atklāta, jo uzticēšanās jūs vēl vairāk satuvinās, kā arī tuvības mirkļi, iespējams, kļūs vēl patīkamāki. Un, ja partnerim tavas vēlmes šķiet mazsvarīgas vai muļķīgas, tad tas liecina – kaut kas nav kārtībā ar jūsu attiecībām, nevis tevi.

Iemācīties pastāstīt par savām vēlmēm guļamistabā (un arī ārpus tās) ir būtiski ikvienam. Baidīties nav pamata, jo, iespējams, arī tavs partneris kautrējas runāt un patiesībā vēlas tieši to pašu, ko tu. Lai izrunāšanos padarītu vienkāršāku, piedāvājam iepazīties ar četriem seksa ekspertes un terapeites Reičelas Hofmanes ieteikumiem, kas izklāstīti "Ellite Daily".

Tags

Attiecības Mīlestība Sekss

Comment Form