Mīla bez atbildes – kā tikt galā ar sāpīgajām sajūtām
Foto: Kinga Cichewicz / cc

Iemīlēšanās daudziem ir laimes un pozitīvu emociju pilns laiks, kad pakrūtē dejo tauriņi un seju nepārtraukti rotā nedaudz muļķīgs smaids. Tomēr reizēs, kad uz tavām jūtām atbildes nav, var šķist, ka pasaule apkārt ir sagruvusi. Tā var kļūt tumša un bezjēdzīga un tauriņu vietā pakrūtē danco sāpes un tukšums.

Pārstāt mīlēt nav iespējams, sasitot plaukstas vai samirkšķinot acis. Sāpes ir smagas gan tad, ja partneris, ar ko gadiem esat bijuši kopā un lolojuši kopīgus sapņus, atskārst, ka viņa jūtas ir zudušas, gan tad, ja ikdiena jāpavada kopā ar kolēģi vai draugu, pret kuru lolo jūtas, uz kurām atbildes nav bijis nekad. Sevi, protams, vajag saudzēt un mīlēt, bet sevis žēlošana nepalīdzēs tikt galā ar sāpēm.

Lūk, kādus ieteikumus savu jūtu apslāpēšanai un prieka atgūšanai sniedz "Power of Positivity" eksperti.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka