Monogāmija vai atvērtas attiecības: priekšrocības, trūkumi un ko pārrunāt pirms
Foto: Shutterstock

Mūsdienās attiecības ir dažādas – gan partneru, gan izvēles ziņā. Daļai nopietnas attiecības neinteresē, un viņus priecē vienas nakts sakara partneri. Vēl kādam varbūt ir nepieciešamas monogāmas attiecības, kur ar partneri viens otram veltīt sevi visu. Savukārt ir arī tādi, kas ar partneri ir vienojušies par atvērtām attiecībām. To, kurš attiecību modelis ir vispiemērotākais tieši tev, neviens cits tev priekšā nepateiks, bet ir iespējams iepazīties ar dažādu attiecību tipu priekšrocībām un trūkumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iespējams, tu ilgstoši esi bijusi monogāmās attiecībās, taču tev ir sajūta, ka šāds attiecību modelis nav tev piemērots, bet nevēlies arī skriet uz vienas nakts sakariem. Tādā gadījumā varbūt tev un tavam partnerim nepieciešams izmēģināt atvērtas attiecības – intīmas attiecības, kas seksuāli nav monogāmas. Citiem vārdiem, šādās attiecībās tev ir vairāki mīlas prieku partneri, bet viens, kurš sniedz tev emocionālo un intīmo atbalstu. Vai varbūt tev un tavam partnerim jau ir atvērtas attiecības, bet tu vēlies, lai tās kļūtu monogāmas – attiecību veids, kurā cilvēkam dzīves laikā pārmaiņus vienlaicīgi ir tikai viens partneris.

Lai arī kāda nebūtu tava situācija, iedvesmojoties no portāliem ''Cosmopolitan'', ''Health'', ''Women's Health'' un ''Elite Daily'', piedāvājam iepazīties ar monogāmijas un atvērtu attiecību priekšrocībām un trūkumiem. Kā arī uzzini, ko noteikti pārrunāt pirms ar partneri nolemjat izmēģināt atvērtas attiecības.

Tags

Attiecības Mīlestība Sekss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form