Mulsi, amizanti un pat briesmīgi: randiņi, kuriem nevajadzēja notikt
Foto: Shutterstock

Šķiet, vismaz reizi mūžā ikviens pārcietis kādu neveiklu randiņu, kas iespiedies atmiņā. Kāds briesmīgāks, cits gana smieklīgs, lai vēl tagad varētu notraukt kādu asaru pēc gardas pasmiešanās. Šoreiz "Viņa" komanda piedāvā dažādus randiņstāstus, kas noteikti paliks atmiņā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Ha! Man pirmajam atbrauca. Atā!"

Sabīne iepazinās ar Aigaru iepazīšanās aplikācijā "Tinder". Kādu laiku pačatojuši un papļāpājuši, Aigars spēra nozīmīgo soli un pajautāja, kādi plāni vakaram – viņš bija nolēmis viņu vest vakariņās.
"Es nodrošinājos ar variantu – ja nu puisis nepatiks, es iesaistīšu savu bērnības draugu, ar kuru kopā īrēju dzīvokli. Precīzāk – ja viņš saņems vienu neatbildētu zvanu, viņš man piezvanīs un pateiks, ka steidzami jābrauc mājās. Novienojāmies ar Aigaru, ka tiksimies "Alfā". Satikāmies.

Gājām garām visām ēdināšanas iestādēm un Aigars pēkšņi iesaucas, ka viņam ir kuponi, tādēļ jāiet uz ātrās ēdināšanas iestādi. "Paēdīsim pa lēto," Sabīne atkārto Aigara sajūsmas kliedzienu. "Es tajā brīdī sapratu, ka jādod zīme bērnības draugam, bet viņš nereaģēja..." Sabīnei nebija citu variantu, kā vien paēst, bet tad pati saņēma dūšu un pateica, ka viņai steidzami jādodas prom.
Lai tiktu mājās, Sabīnei bija jābrauc ar 16. trolejbusu, bet Aigaram – ar 40. autobusu. Ārā bija ziema. -25 grādi. Abi gaidīja vienā pieturā savu transportu. "Tā pagadījās, ka 40. autiņš atbrauca ātrāk nekā mans transports. Aigars, ilgi nedomājot, leca iekšā un aši vēl noteica: "Ha! Man pirmajam atbrauca. Atā!"

Sabīne bija vēl lielāka šokā – uzreiz izdzēsa viņa telefona numuru un nobloķēja iepazīšanās aplikācijā.

Tags

Attiecības Tinder
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form