Vai jābeidz domāt par otru un beidzot jāpadomā arī par sevi? Vai pārstājot domāt par otru, patiesībā arī attiecības atrisinās? Vairāku sieviešu žurnālu bijusī redaktore Gundega Bičevska sarunu šovā "Starp mums runājot" dalās savā viedoklī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Ir tāds viens teiciens, bet nezinu, kurš ir autors: "Domāsim, kā iekopt savu dārzu un taureņi paši atlidos." Es domāju, ka tā ir tā atbilde – ja tu pievērsies sev un domā par, tēlainā izteiksmē, savu dārzu, tad ne tikai puiši sāk ap tevi spietot, bet vispār arī labi notikumi sāk veidoties ap tevi," skaidro Bičevska.

Vaicāta, vai arī vīriešiem jāizkopj dārziņš, viņa teic: "Kad es sāku žurnālistikā vispār strādāt, man likās – nav godīgi, ka sieviešu žurnāli raksta par to, kā sevi pilnveidot, un džeki raksta par politiku, ekonomiku… Tagad savā vecumā es sapratu, ka džekiem ir orientācija uz pasauli, tās iekārošanu, izzināšanu. Sievietes ir tās, kas domā par to savu dārzu, māju, par sevi – kā pilnveidot, kā iedvesmot."

Tags

Attiecības Starp mums runājot
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form