Neierastas lietas, ko patiesībā vīrieši atzīst par seksīgām
Foto: Shutterstock

Tas, ka katram ir savi skaistuma etaloni, ir skaidrs. Tomēr bieži vien koncentrējamies un vispārpieņemtiem standartiem, piemirstot, ka arī tas, par ko, iespējams, nemaz tik bieži nerunā, ir seksīgs. Šoreiz piedāvājam iepazīties ar šķietami neiedomājamām lietām, ko vīrieši patiesībā atzīst par seksīgām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mīkstumi

Katrai no mums ir savas ilūzijas par to, kādas mēs vēlētos būt. Kāda uzskata, ka vēderiņš par mīkstu, cita nebeidz šausmināties par "mīlas rokturīšiem", kuriem patiesībā uzmanību pievērš tikai pati un neviens cits. Turklāt par visām varītēm nereti cenšamies pazudināt kādu lieku (kas patiesībā nav nemaz tik lieks) kilogramu, neapjaušot, ka patiesībā tie mūs rotā. Protams, veselīgs dzīvesveids un atlētisks ķermenis arī ir apbrīnas vērts, tomēr slimīgi sevi pakļaut briesmīgām diētām un agresīviem treniņiem, kas noved līdz bezspēkam, arī nav prāta darbs.

Lai arī gaumes ir dažādas, vīrieši ir atzinuši, ka patīkami, ja ir mīkstumiņi, kuros ieķerties. Ne velti radies teiciens: "Vīrieši nav suņi — uz kauliem nemetas".

Ja tomēr neesi mierā ar saviem apaļumiem, varbūt šie vingrojumi, ko var izpildīt mājās bez speciāla ekipējuma, noderēs.

Tags

Attiecības
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form