Nekādā gadījumā nelaid vaļā: pazīmes, kas liecina – partneris vēlas kopīgu nākotni
Foto: Andreas Chu / cc

Mūsdienās aizvien biežāk runā par brīvām attiecībām un izvairīšanos slēgt laulības oficiālā ceļā, taču aktuāls paliek jautājums – vai runa tiešām ir par nevēlēšanos precēties un veidot nopietnas attiecības, vai arī cilvēki vienkārši nav pārliecināti, ka konkrētais cilvēks ir viņu mūža mīlestība. Iespējams, viņi gaida, kad aiz stūra parādīsies kāds, kurš liks sirdij pukstēt vēl straujāk, tādējādi palaižot garām savu lielās laimes iespēju ar kādu citu.

Laikam pa priekšu paskriet nevar neviens, tāpēc attiecībās vari paļauties tikai uz savām sajūtām un novērojumiem. Nevienam, uzsākot veidot attiecības, netiek izsniegta kritēriju lapiņa, pēc kuras iespējams noteikt, vai konkrētais cilvēks ir vai nav tavs dzīves partneris. Taču ir vairākas pazīmes, ka var palīdzēt neapjukt pašam savās domās un izjūtās – vairāk par tām uzzini šeit.

Randiņu periods tieši tam arī ir domātas – lai saprastu, ko tieši tu partnerī vēlies redzēt un ko no attiecībām iegūt. Šis laiks arī palīdz vislabāk konstatēt, kādu cilvēku vēlies sev redzēt blakus kā priekos, tā bēdās. Cilvēki nereti šaubās, vai veidot ilgtermiņa attiecības, jo nezina, kas patiešām notiek otra galvā, taču "Elite Daily" eksperti apkopojuši septiņas lietas, kuras skaidri parāda – tagadējais partneris tevi redz kā savu otro pusīti līdz pat sirmam vecumam un var tevi darīt laimīgu!


Tags

Attiecības Mīlestība

Comment Form