Nepatīkamā šķiršanās. Ieteikumi, kā to izdarīt visnesāpīgāk
Foto: Shutterstock

Neskatoties uz to, cik ilgas pagājis un stipras bijušas attiecības, no tām izkļūt nav tik viegli, kā varētu likties. Tas tāpēc, ka nav viena pareizā laika vai veida, kā tās pārtraukt. Tāpat vienmēr pastāv iespēja, ka viens tiks sāpināts, bet otrs izskatīsies pēc īsta nelieša, jo atļāvies izbeigt tik lieliskas attiecības. Un dažkārt šķiet, ka šķiršanās plānošana līdzinās neiespējamai misijai.

Sabiedrībā ir iedzīvojusies tendence just līdzi un sniegt atbalstu tam, kurš saņēmis mīļotā atraidījumu. Taču neviens nesniedz atbalstu tam, kurš attiecības izbeidz, lai gan, ļoti iespējams, arī viņam tas ir nepieciešams. Tas tāpēc, ka neviens nespēj iedomāties, ko tas prasījis attiecību pārrāvējam – iespējams, arī viņš pārdzīvo un lej asaras, jo skumst, ka attiecības neizdevās. No kā izriet, ka šķiršanās var būt sāpīga abiem partneriem.

Iespējams, arī tu esi nelaimīgās attiecībās un vēlies tās pārtraukt, taču nezini, kā to izdarīt, lai neizskatītos pēc nelietes. Lai gan patiesi nav viena īstā un pareizā veida, kā to izdarīt, ir veidi, kā šķiršanās var noritēt mazāk sāpīgi abām pusēm. Lasi tālāk un iepazīsties ar portāla ''GQ'' ieteikumiem.

Source

DELFI Viņa

Tags

Attiecības Mīlestība Šķiršanās
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form