Nevarīgs un viņai mūžam uzticīgs – kā laikus atkodēt 'memmes dēliņu'
Foto: Shutterstock

Labas attiecības ar vecākiem un cieņa pret viņiem ļoti bieži liek potenciālajam partnerim izskatīties tīkamākam. Tomēr pārāk mīļas attiecības ar mammu var būt arī trauksmes signāls tam, ka vīrietis nav spējīgs pārraut nabassaiti un ir īsts "memmītis". Lai pēc tam nenāktos sadzīvot ne vien ar mīļotā, bet arī viņa mammas niķiem un stiķiem, ir svarīgi jau laikus saprast, vai vīrietis nav "memmes dēliņš".

Romantiskās attiecības noteikti cietīs, ja partneris pārāk paļaujas uz savas mammas viedokli pilnīgi visos jautājumos, "Psychology Today" skaidro psihologs Sets Meijers. Agrāk vai vēlāk viņa kļūs par daļu no attiecībām un būs arī iemesls saspīlējumam un strīdiem. Ja attiecību sākumā pamani, ka vīrieša attiecības ar māti ir pārāk ciešas, ņem vērā, ka nākotnē, visticamāk, cietīs laulība, jo dēla un mātes saikne parasti ir ļoti spēcīga.

  • Par to, kā saglābt ģimeni, ja tavs partneris ir "memmes dēliņš", lasi šeit.

Ja esi nesen ar kādu sākusi tikties, un tev ir aizdomas, ka viņa attiecības ar mammu varētu būt pārāk ciešas, iepazīsties ar pazīmēm, kas liecina par to, ka vīrietis ir "memmītis", kas apkopotas, iedvesmojoties no "Cosmopolitan.com", "Psychologu Today" un "Ellite Daily".

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl